У дизайні Böker Plus Kihon DC американський виробник кастомних ножів Лукас Бернлі,нфофтнфзнововник звертається до традицій Сходу. Спочатку цей термін охоплював основи та базові техніки японських бойових мистецтв. Кихон (яп. 基本, きほん букв. "корні-основи" — це японський термін, що означає «основи» або «ази». Використовується для позначення базових технік, які викладаються і практикуються в більшості японських бойових мистецтв. Особливості та прямолінійний дизайн демонструють високий рівень практичної придатності та роблять ніж ідеальною основою для повсякденної роботи. Сатиноване лезо типу Drop Point з міцної сталі марки D2 плавно, але швидко відкривається за допомогою знімного штифта для великого пальця завдяки кулькопідшипнику, а ковзна защіпка Crossbar Lock гарантує інтуїтивне, безпечне та практичне розблокування ножа. Нековзна ручка з текстурованими квадратами виготовлена з високоміцного GFN і зручно лежить у руці. Жовтогарячі анодовані кільця навколо гвинта осі леза та великого гвинта ручки надають Kihon витонченого вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 105 г |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | GFN |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
- Ціна: 1 813 ₴






