Casbah — це багаторічна класика тактичної лінійки від Benchmade.
Універсальна порошкова сталь марки CPM-S30V, шорсткий матеріал Grivory на ручці, завдяки якому ніж зручно утримувати й у мокрих руках, і в рукавичках, а також надійна автоматика кнопково-пружинного замка типу Push Button Lock роблять цю модель вдалим вибором для другого військового ножа на кишеню, а також міцного EDC-компаньйона, тому що легка вага та вдала неагресивна конструкція підійдуть і для міського носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Grivory |
| Обробка клинка | cerakote |
| Загальна довжина, мм | 198 мм |
| Тип замка | Push Button |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 452 ₴





