Böker Plus Dagger OTF був розроблений Раймундом 54ком і ідеально лежить у руці завдяки алюмінієвій ручці з титановим покриттям і ергономічному дизайну. Надійний механізм відкриває й закриває лезо за допомогою сили пружини через "спусковий гачок" — підлогою автоматичний замок OTF Double Auto.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 91 г |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 206 мм |
| Тип замка | Out-the-Front Double Auto |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Dagger |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴





