Boker Plus Poke — це новинка 2024 року. Цей елегантний повнорозмірний ніж зроблений за дизайном самого фмейкера Яноша Немета. Відкривається ніж за допомогою двостороннього шпеника для великого пальця. Клинок із популярної для EDC-ножів сталі марки D2 оброблений за технологією Stonewash, мінімізувальної подряпини. Чорні накладки колодки виготовлені зі склотекстоліту G10, що поєднує ергономічність і стійкість до ковзання, що забезпечує безпечне утримання навіть під час складних робіт або роботи вологими руками. Візуальна родзинка — латунні вкладки золотистого кольору, які разом із замком Liner Lock створюють правильні дизайнерські акценти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 116 г |
| Довжина клинка, мм | 91 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 207 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴




