
Тепловізійний монокуляр AGM FUZION TM25-384
66 400 ₴
- В наявності
- Код: 99-00009244
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний тепловізионний і оптичний біспектральний монокуляр AGM Fuzion обладнаний високочутливим тепловізором 12 мкм, оптичним детектором наднизької освітленості, OLED-дисплеєм 1024×768 і окуляром із великим полем огляду. Пристрій може швидко виявляти приховані об'єкти навіть в екстремальних умовах, як-от дим, туман, дощ, сніг тощо. Його можна широко застосовувати для таких завдань, як патрулювання, пошук і порятунок, затримання злочинців. Завдяки водонепроникності пристрій добре працює навіть у суворих погодних умовах. Зручний інтерфейс Fuzion, ергономічні елементи керування роблять настроювання і застосування неймовірно простим. Монокуляр пропонує три різні варіанти зображення: теплове, видиме світло та злиття, які можна легко адаптувати залежно від різних умов довкілля. Fuzion використовує одну літієву батарею, що перезаряджається 18650, що забезпечує до 5 годин робочого часу. Крім того, для збільшення часу роботи може бути використане зовнішнє джерело живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Дисплей | 1024x768, 0.39" |
| Матриця | 1/2” CMOS |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Розмір | 161 × 87 × 51 мм |
| Роздільна здатність | 384x288 |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 400 ₴

