
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M20-B10-G
27 477 ₴
- В наявності
- Код: 99-00012448
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термальні монокуляри Dahua мають високу надійність і стійкість до впливу довкілля, що дає змогу використовувати їх у різних умовах, включно з екстремальними. Модельний ряд містить моделі TPC-M20, TPC-40 і TPC-M60. Відповідно, є можливість підібрати саме ту модель, яка найбільш точно відповідає вимогам користувача.
Високоякісні VOX-сенсори, набір палітр для спостереження в різних умовах, досить чималі дистанції ефективної роботи — все це робить ці монокуляри чудовим вибором для активної роботи фахівців у галузях охорони громадського порядку, для дослідження й контролю тварин, туризму, полювання та тактичних завдань.
Основні особливості:
- Сенсори з робочою хвилею 12 мкм або 17 мкм
- Фокусна відстань від 10 до 25 мм
- Розміри матриці 256 х 112, 400 х 300 або 640 х 512
- Ефективні дистанції спостереження від 460 до 1240 м
- Фірмовий застосунок "Thermal Connection"
- Високий клас захисту (IP67, успішний стрес-тест із падіннями з висоти 1,8 метра)
- Автономність на одному заряді — до 9 годин
- Лазерний цілевказівник
- Вбудована точка доступу Wi-Fi та зручна фірмова програма DH Thermal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Вага, г | 350 г |
| Час роботи, г | до 9 годин без Wi-Fi hotspot |
| Дисплей | 0.2" 720 × 540 |
| Живлення | 5 В, 0.3 А |
| Розмір | 171 × 58 × 59 мм |
| Роздільна здатність | 256 × 192 |
| Відстань спостереження | 460 м |
| Цифрове збільшення | 4 рівні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 477 ₴










