
Нож KA-BAR "Dozier Folding Hunter Foliage Green"
2 288 ₴
- В наявності
- Код: 4062FG
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ka-Bar Dozier — це серія складаних ножів від найвідомішого ножового дизайнера північноамериканського континенту. Це міцні впевнені складники з надійним перевіреним замком lockback.
Доз'єр — визнаний кірою найфмейкерства, що виховав не один десяток молодих і перспективних майстрів, гуру свого діла, який зробив вплив своєю творчістю на напрямок розвитку сучасного ножового світу.
Ножі Боба Дозьєра не раз були предметом різних тестів і випробувань і завжди виходили з них із честю. Багато експертів і колекціонерів відгукуються про продукцію Боба Дозьєра як про вироби найвищої якості та функціональності.
До чудових різальних властивостей ножів від Боба Дозьєра треба додати його феноменально тонке зведення клинка. Ножі майстра призначені для різання і саме різання в них просто приголомшливий! До того ж кожен екземпляр від Дозьєра — це міцно збита конструкція, у якій чимало уваги приділяється надійності та довговічності.
Усі ножі майстра функціональні. Він сам не раз підкреслює, що витрачає свій час не на вироби для полиць, а на виготовлення справжніх мисливських ножів із високоякісних сталей, причому — за розумну ціну
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Zytel |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага, г | 68 г |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Марка стали | AUS-8A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Тип замка | Lockback |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴



