Мініфолдер Becker — це зменшена версія популярної моделі Becker BK40. Модель покращили сталлю марки D2 і двосторонньою чотирипозиційною дротяною кліпсою.
Відомий у ножовому світі дизайнер Ітан Беккер заснував Becker Knife & Tool на початку 1980-х років і почав до розроблення, виробництва та продажу промислових тактичних ножів і ножів для виживання, які він завжди хотів би мати для особистого користування. Його продукція, лінія BK&T, багато в чому зробила ці популярні зараз потужні тактичні ножі потрібними.
Беккер проводить якомога більше часу на відкритому повітрі, тестуючи різноманітне обладнання та конструкції ножів, а також працює над розширенням своїх навичок. Він співпрацював з KA-BAR у 2008 році та знову представив свої найбільш продавані на сьогодні моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага, г | 77 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | GFN |
| Загальна довжина, мм | 172 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
- Ціна: 3 872 ₴







