Багатоцільовий РК-монітор для VCD/DVD/GPS/камери заднього виду автомобіля із стабільною роботою та чітким зображенням.
Працює з автомобільним DVD, VCD, GPS, камерою, приставкою, супутниковим приймачем та іншим відеообладнанням.
Має регульований автомобільний кронштейн.
Розмір екрану: 7 дюймів
Співвідношення сторін: 16:9
Яскравість: 250 кд/м
Роздільна здатність: 800 х 480 RGB
Аудіо та відео: 2 відеовходи
Система: PAL & NTSC автоматично
Напруга: 9В ~ 36В
Екранне меню: Меню дисплея, регульована яскравість, колір, контрастність
Режим: av1 та av2
Колір корпусу: чорний
Матеріал корпусу: ABS пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







