Даний годинник належить до бренду якісних тактичних годинників, що мають стильний дизайн, надійний механізм, не бояться води та водночас мають доступну ціну. Годинник має цифровий циферблат.
Годинник виготовлений зі спеціального гіпоалергенного пластику. Має вологозахист, завдяки якому у ньому можна спокійно мити руки або знаходитись під дощем. Надійний кварцовий механізм годинника із малим енергоспоживанням збільшує термін експлуатації батареї. Годинник має електролюмінесцентну підсвітку зеленого кольору. Ремінець зроблений із якісного каучуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smael |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Комбінований |
| Протиударні | Так |
| Скло | Пластикове |
| Стан | Новий |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 24 години |
| Хронометр | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








