Зручна та надійна сумка для тих, хто хоче тримати необхідне під рукою. Зроблена із щільного поліестеру. На передній стороні має велкро та кріплення Molle. Має 3 відділення на блискавці. З тильного боку має ще одне відділення на блискавці. Зверху має шнур на затяжці для кріплення. Сумку зручно носити як на поясі, так і через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 255 г |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стан | Створити |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







