
Мотор безколекторний Flash Hobby Arthur 2807-1300KV MB4097
690 ₴
- В наявності
- Код: 2807-1300KV
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arthur Flash Hobby 2807-1300KV це компактний та потужний мотор для радіокерованих моделей. Він легко інтегрується в 7 дюймову раму FPV дронів, завдяки невеликій вазі до 56 грамів та стандартному діаметру валу 5 мм.
Він має показник оборотів на вольт 1300KV, низький струм холостого ходу в 1.2A, низький опір 0.069Ω та міцну конструкцію, що забезпечує його довговічність та ефективність.
Працюючи на номінальній напрузі 6S LiPo, двигун забезпечує максимальну потужність 907.6W і видатну тягу до 2036 g .
Обороти на вольт: 1300 KV
Розміри: 33.6 x 20mm
Кабель двигуна : 18#AWG 220mm
Діаметр валу : 5mm
Струм холостого ходу : 1.2A
Максимальна потужність: 907.6W
Вага (включаючи кабель): 55.4g
Опір: 0.069Ω
Конфігурація: 12N14P
Номінальна напруга (Lipo): 6S
Піковий струм (60 S) : 37.91A
Макс Тяга: 2036g (6S/GF7*3.5*3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOBBY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 56 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент для збирання | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Мотор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴








