Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388101044 |
| Артикул | 928492 |
| Вага в упаковці | 6,5 кг |
| Габарити | 340 х 260 х 135 см |
| Габарити упаковки | 62 x 20 x 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø9,5 мм |
| Колір | Blue |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | Чотиримісні |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 240 ₴











