Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388086136 |
| Артикул | 928344 |
| Вага (кг) | 4,1 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 60,5 x 9,5 x 94,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Aqua Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 60,5 x 62 x 99 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴





