Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388101082 |
| Артикул | 928275 |
| Габарити | 310 х 150 х 110 см |
| Габарити упаковки | 58 x 17 х 17 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Колір | Blue |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | Двомісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴











