Новинка! Серія Sprint Select — новий виток у бюджетній, але дуже якісній лінійці Buck. Ножі відкривають за допомогою фліпера на підшипниках, фіксація клинка йде завдяки класичному лінійному замку. Колодка має продумані насічки та виїмки для кращого утримання та довгої роботи. Цікава також модифікація клинка форми drop point. Ніж обладнаний кліпсою для глибокого носіння на кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 91 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 652 ₴




