
Нож Benchmade "Necron", balisong, ruby red G10
29 744 ₴
- В наявності
- Код: 99BK-1
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повертаючись до коріння Benchmade, знову, 99 Necron має класичний вигляд, але з чимось прихованим усередині. У Necron цього в надлишку. Ручка обладнана знімними вольфрамовими тягарцями та подовжувачами ручки. Форма леза сабля — одна з наших улюблених і безумовно підходить для цього дизайну.
Високопродуктивний ніж-метелик з упором на фліпінг, доступний у двох варіантах, які віддають данину поваги кореням Benchmade з поверненням до класичної форми Bali-Song і додатковими бонусними функціями. Оптимізований для досвідчених фліперів із ручками G10 без засувок і лезом CPM-S30V Scimitar, настройте баланс і швидкість Necron за допомогою регульованих вольфрамових тягарців і висувних ручок для ідеального перевороту та бажаного відчуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 г |
| Довжина клинка, мм | 117 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 250 мм |
| Тип замка | Bali-Song |
| Тип клинка | Scimitar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 744 ₴






