Чудово тактичний ніж Kirke зачаровує з першого вляда! Анесандра Де Сантіс з Hydra Design вражає шанувальників ножів з усього світу чарівною чарівністю Boker Plus Kirke, який був натхненний однойменною богинею чаклунства з грецької міфології. Попри свою чарівну магію, італійський дизайнер ножів залишається вірним своїй тактичній лінії та зберігає кишеньковий ніж у приглушеному чорному кольорі. Кулькопідшипниковий клинок зі сталі марки Nitro-V Harncliffe з строгим чорним оздобленням Stonewash може керуватися як за допомогою фліпера, так і за допомогою отвору для великого пальця, тоді як кнопковий замок забезпечує інтуїтивну розблокування ножа. Виражені заглиблення для пальців, тонка текстура на ручці з G10 і заглиблення для великого пальця на тильному боці клинка гарантують надійне захоплення в будь-який час і високий рівень безпеки роботи, навіть у найнесприятливіших умовах. Барвисті акценти підкреслюються кришкою заднього поворотного гвинта та задньою проставкою з G10, чий спокусливий синій колір майже зачаровує погляд. Тактичний складаний ніж щільно прилягає до реверсивної кишенькової кліпси (tipup), що дає змогу носити його глибоко в кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | Nitro-V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 210 мм |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,8 мм |
- Ціна: 2 548 ₴








