
Обкладинка на документи "Посвідчення офіцера", 5109ж _ shr
360 ₴
- В наявності
- Код: 5109ж
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка "Посвідчення офіцера", 5109ж
Матеріал ― натуральна шкіра.
Виробництво ― Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Імідж Д |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




