
Обкладинка для загранпаспорту "Паспорт Україна", 5065 _ shr
430 ₴
- В наявності
- Код: 5065п
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка для загранпаспорту "Паспорт Україна", 5065
Матеріал — натуральна шкіра.
Виробництво — Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | престиж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



