
Обкладинка для посвідчення НПУ 5103ж _ shr
310 ₴
- В наявності
- Код: 5103ж
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка для посвідчення НПУ 5103ж
Матеріал ― натуральна шкіра.
Виробництво ― Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Імідж Д |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рудий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



