
Сумка тактична Danaper Walker Graphite _ shr
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 1402766
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка тактична Danaper Walker Graphite.
Сумка DANAPER Walker - середня, міська наплічна сумка. Сумка витримана в абсолютно утилітарному стилі, має лаконічні форми, вироблена з міцної тканини і відмінно підійде як щоденна сумка.
Ширина ременя 40 мм, який, завдяки карабінам, може відстібатися - перетворюючи сумку у великий гаманець.
Клапан сумки DANAPER Walker, що закриває основне відділення, кріпиться на велкро (липучку), захищаючи вміст від вологи та сторонньої уваги. На зовнішній стороні основного відділення розташовані невеликі кишені для повсякденного дріб'язку.
На тильній стороні основного відділення є плоска кишеня для планшету розміром до 9 дюймів.
На задній стінці сумки DANAPER Walker розташоване приховане відділення (велика плоска кишеня), яке підійде для зберігання найціннішого – документів, грошей та інших невеликих речей. Відділення застібається на блискавку і має обабіч демпфер з полімерним каркасом. Завдяки розташуванню біля тіла, ви завжди можете контролювати доступ до цього відділення, а при відкриванні сумки, клапан приховує наявність цієї кишені.
Габарити:
Висота 26 см;
Ширина 20 см;
Глибина 10 см;
Матеріали:
Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)
Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YKK |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Місткість | 1 |
| Стан | Створити |
| Тип | Кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



