
Набір для чищення 12 калибр Zhejiang _ shr
490 ₴
- В наявності
- Код: GK03A
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для чищення 12 калибр Zhejiang
Склад набору:
- шомпол із пластиковою ручкою та насадками
- йорж нейлоновий
- йорж спіральний
- йорж мідний
- Пухівка
- серветка
- пластикова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhejiang Yonghe New Type Refirgerant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шомпола | 70 мм |
| Йорж латунний | 1 |
| Йорж пуховик | 1 |
| Йорж спіральний | 1 |
| Йорж щетина | 1 |
| Калібр | 12 мм |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Шомпол одноколінний | 3 |
| Розмір упаковки | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


