
Шефський кований кухонний ніж Boker Forge Chefmesser
2 842 ₴
- В наявності
- Код: 03BO501
Лінійка кованих кухонних ножів Boker Forge поєднує в собі інноваційний і динамічний дизайн із класичним вибором матеріалів на рівні найвищої якості. Привабливі, що утримують увагу лінії, неабияк виділяють цю серію з маси звичайних кухонних ножів, не бувши занадто помітними. Крім того, серія Boker Forge переконує дуже привабливим співвідношенням ціни та якості. Ножі виготовлені з хромомолібденадієвої неіржавкої сталі X50CrMoV15, ідеально збалансовані та забезпечують оптимальне керування завдяки ергономічній конструкції ручки. Чорні накладки на ручці зі спеціального високоякісного синтетичного матеріалу ABS міцно з'єднані з трьома заклепками з неіржавкої сталі та прикріплені до повністю безперервного хвостовика без заклепок. Конструкція лез, включно з переходом до больстера, дає змогу легко заточувати та забезпечує довгострокову бездоганну роботу ножів у поєднанні з належним доглядом. Будь ласка, мийте ножі тільки вручну, не покладіть їх у посудомийну машину. Ножі постачаються у високоякісній подарунковій коробці.
Кухарський ніж — один із найважливіших ножів на кухні, належить до базового обладнання. Він має трохи ширше та довге лезо, ніж універсальний ніж. Тонкий кінчик також підходить для нарізування цибулі або невеликих овочів. Завдяки своїй довжині його можна використовувати і як ніж для м'яса. Ним також легко обробляти великі овочі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 300 г |
| Довжина клинка, мм | 200 мм |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Загальна довжина, мм | 345 мм |
| Товщина клинка, мм | 2,35 мм |
- Ціна: 2 842 ₴






