
Кований кухонний ніж для хліба Boker Forge Brotmesser
2 842 ₴
- В наявності
- Код: 03BO503
Лінійка кованих кухонних ножів Boker Forge поєднує в собі інноваційний і динамічний дизайн із класичним вибором матеріалів на рівні найвищої якості. Привабливі, що утримують увагу лінії, неабияк виділяють цю серію з маси звичайних кухонних ножів, не бувши занадто помітними. Крім того, серія Boker Forge переконує дуже привабливим співвідношенням ціни та якості. Ножі виготовлені з хромомолібденадієвої неіржавкої сталі X50CrMoV15, ідеально збалансовані та забезпечують оптимальне керування завдяки ергономічній конструкції ручки. Чорні накладки на ручці зі спеціального високоякісного синтетичного матеріалу ABS міцно з'єднані з трьома заклепками з неіржавкої сталі та прикріплені до повністю безперервного хвостовика без заклепок. Конструкція лез, включно з переходом до больстера, дає змогу легко заточувати та забезпечує довгострокову бездоганну роботу ножів у поєднанні з належним доглядом. Будь ласка, мийте ножі тільки вручну, не покладіть їх у посудомийну машину. Ножі постачаються у високоякісній подарунковій коробці.
Серейторне заточування спрощує розрізання хліба з хрусткою скоринкою, великих пружних овочів та інших продуктів.
Ніж для хліба характеризується особливими зубцями, а також дуже довгим лезом. Завдяки цьому заточуванню продукти та хліб не розчавлюються під час різання, а розпилюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 290 г |
| Довжина клинка, мм | 220 мм |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Загальна довжина, мм | 360 мм |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 2 842 ₴







