
Кований універсальний кухонний ніж Boker Forge Universalmesser
2 058 ₴
- В наявності
- Код: 03BO504
Лінійка кованих кухонних ножів Boker Forge поєднує в собі інноваційний і динамічний дизайн із класичним вибором матеріалів на рівні найвищої якості. Привабливі, що утримують увагу лінії, неабияк виділяють цю серію з маси звичайних кухонних ножів, не бувши занадто помітними. Крім того, серія Boker Forge переконує дуже привабливим співвідношенням ціни та якості. Ножі виготовлені з хромомолібденадієвої неіржавкої сталі X50CrMoV15, ідеально збалансовані та забезпечують оптимальне керування завдяки ергономічній конструкції ручки. Чорні накладки на ручці зі спеціального високоякісного синтетичного матеріалу ABS міцно з'єднані з трьома заклепками з неіржавкої сталі та прикріплені до повністю безперервного хвостовику без заклепок. Конструкція лез, включно з переходом до больстера, дає змогу легко заточувати та забезпечує довгострокову бездоганну роботу ножів у поєднанні з належним доглядом. Будь ласка, мийте ножі тільки вручну, не покладіть їх у посудомийну машину. Ножі постачаються у високоякісній подарунковій коробці.
Універсальний ніж — це дуже зручна суміш ножа шеф-кухаря та ножа для очищення овочів. Найпоширеніше застосування універсального ножа на кухні — обробка фруктів і овочів, які можна як чистити, так і різати. Але навіть невеликі шматочки риби та м'яса можна легко нарізати. Оскільки ніж, заточений з обох боків, використовується дуже часто, він не має бути на будь-якій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 110 мм |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Загальна довжина, мм | 220 мм |
| Товщина клинка, мм | 1,5 мм |
- Ціна: 2 058 ₴







