Гвинт послабився? Зовсім навпаки, тому що в Magnum Skruva (по-шведськи: гвинт) буквально все під контролем. Переважно це пов'язано з суцільним осьовим гвинтом леза, який утворює точку опори для клинка на кулькопідшипнику, виготовленого зі сталі 440B. Привабливе рикасо та неброскава сатинова обробка завершують зовнішній вигляд леза, а виступи на тильній боці леза гарантує додаткову безпеку під час виконання складних робіт із різання. Кишеньковий ніж відкривається за допомогою фліпера; Замок Liner Lock інтуїтивно та надійно фіксує лезо. Ручка прямої й ергономічної форми з нековзними накладками з легкого текстурованого G10, що гарантує оптимальне захоплення навіть у найнесприятливіших умовах. Придатність папки EDC для повсякденного використання завжди забезпечується правильним моментом затягування завдяки трансформувальному глибокому затискачу для перенесення (наконечник вгору) і петлі для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Марка стали | 440B |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 189 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 1 617 ₴




