Спадщина класики: позачасова традиційність — традиційно позачасова та інтерпретована в сучасному ключі компанією Boker Plus. Оригінальний Trapper зобов'язаний своєю назвою мисливцям, які бродили лісами Північної Америки в пошуках полювання. Дизайн ножа сягає 19 століття й характеризується тонкими лініями та характерними верхніми та нижніми валиками на ручці. Замість зазубрини для нігтів і ковзного з'єднання Boker Plus Hidden Release Trapper як автоматичний ніж використовує свій матовий больстер із неіржавкої сталі для відкриття та звільнення сатинованого клинка зі сталі марки D2, просто зрушуючи його вгору через непомітний вбудований фіксатор больстера. Індустріальний дизайн валиків відбивається в тонкій, нековзній текстурі приємних для руки накладок ручки з чорного G10. Це надає ножу акуратного вигляду, який гармонійно доповнюється глибокою кліпсою для перенесення (tip-up/r). Класика може бути такою сучасною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 115 г |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка стали | D2 |
| Загальна довжина, мм | 160 мм |
| Тип замка | Bolster Release |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
- Ціна: 2 891 ₴







