Плавні лінії, добірні матеріали, повнокровний характер — Boker Plus Hebdo з-під пера французького дизайнера Альбана Ле Анрі визначає EDC на щотижневому рівні та додає новий вимір у повсякденне життя. Hebdo (французьке скорочення від hedomadaire — тижні..., щотижня) поєднує в собі стильну елегантність із невимушеним менталітом ентузіаста.
Лезо на кулькопідшипнику типу drop-point із сатинованим оздобленням зі стійкого заточування сталі марки Nitro-V ковзає коробками, мотузками або пачкою з потужною грацією, а ергономічна ручка з G10, оброблена у вишуканому чорному кольорі, як і бекспейсер і гвинт осі леза, уособлює впевненість у собі та надійно лежить у руці.
Чудовий зовнішній вигляд підкреслюється штифтом для великого пальця з обох боків і яскравим фіксатором перекладини для інтуїтивного відкривання та розблокування леза. Boker Plus Hebdo — savoir-vivre кишенькового розміру. Постачається з високоякісним нейлоновим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 70 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка стали | Nitro-V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 175 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
- Ціна: 3 577 ₴








