Американський виробник нестандартних ножів Лукас Бернлі втілює ідею японського кіхона в дизайні Boker Plus Kihon DC. Спочатку цей термін охоплював основи та базові прийоми японських бойових мистецтв, які Бернлі реалізував у міцному повсякденному ножі. Характеристики та простий дизайн свідчать про його високу практичність і роблять ніж із вирішальною перевагою ціни та продуктивності ідеальною основою для повсякденних завдань із різання. Сатиноване лезо drop-point з D2 плавно відкривається завдяки кулькопідшипникам над знімним штифтом для великого пальця, тоді як поперечний замок гарантує інтуїтивно зрозумілу, безпечну та практичну розблокування ножа. Версії 2.0 популярної моделі також підходять як легкий повнорозмірний EDC завдяки зниженню ваги на 15%. Нековзна ручка з текстурованими квадратами виготовлена з високоміцного GFN і зручно лежить у руці. Сині анодовані кільця навколо поворотного гвинта леза та великий гвинт ручки надають ножу Kihon вишуканого вигляду. Постачається з отвором для шнурка та відкидним затискачем із дроту для гнучких варіантів перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90 г |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | GFN |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
- Ціна: 1 813 ₴






