Вишукані елементи дизайну, як-от стриманий замок Linerlock або горизонтальні виїмки зверху та знизу ергономічної ручки з високоміцного алюмінію, доводять, що практичність — це новий шик. Тонка обробка та декоративний рикасо на кулькопідшипниковому лезі Harpoon зі сталі 440B продовжують сучасні контури, тоді як великі гвинти ручки вистоюють нотку авангарда. Виїмки на упорі для великого пальця леза та на спейсері в зоні задньої ручки гарантують підвищену безпеку роботи.
Постачається з фліпером для легкого відкривання та трансформованим затискачем Tip-Up для різних варіантів носіння. Boker Magnum MF.3 — створений для справжніх діячів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 104 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка стали | 440B |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 176 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴






