Boker розширює асортимент Blackjay (Чорна ворона) і захоплює нове середовище проживання у світі EDC за допомогою кишенькового ножа з тією ж назвою. Чорне покриття клинка зі сталі марки 440A з декоративним рикасо схоже на дзьоб птиці й ідеально адаптується до довкілля завдяки кільком механізмам відкривання ножа. Виражений фліпер із виїмкою для пальця і заглибленнями на тильній стороні леза роблять чималий внесок у безпеку роботи, тоді як штифт для великого пальця з обох боків і бекспейсер завершують тактичний чорний камуфляж. Відповідно до цього ергономічно збалансована ручка з матеріалу G10 підхоплює оперення Blackjay і імітує її очі-ґудзики за допомогою міцного кнопкового замка. Постачається з практичним затискачем (tip-up clip/r).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 205 мм |
| Тип замка | Button Lock із фліпером |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴








