Benchmade 940 Osborne — дивовижний ніж, що вражає своєю компактністю й легкістю (вага всього 82 грами). Одна з небагатьох моделей, на яких візуально клинок виглядає чи не більше колодки.
За зовнішнім виглядом Benchmade 940 Osborne — зразок елегантності та стилю. Привабливі лінії ножа не мають відштовхувальної агресивності. Клинок зроблений із порошкової сталі S30V, що гарантує довге утримання гостроти різальної крайки та чудову стійкість до корозії. Форма леза — зворотний танто з прямими спусками від 2/3 клинка. За товщини клинка в 3 мм така форма не тільки дає гарне різання, але й гарантує певний запас міцності кінчику леза за будь-яких «ковирувальних» робіт. Довжина різальної крайки перевершує довжину багатьох EDC-ножів із порівнянними розмірами клинка.
Плоска ручка, завтовшки всього 11 мм, анодована дуже чіпким покриттям. Плашки з алюмінію 6061-T6 красивого темно-зеленого відтінку розділяє тонкий сталевий спейсер, пофарбований у червонувато-фіолетовий колір. Колодка дуже ергономічна та прекрасно лягає в руку.
Benchmade 940 Osborne є легким і дуже функціональним EDC-ножом у чудовому дизайнерському виготовленні Воррена Осборна. Такий ніж може бути потрібний багатьом людям, а вже шанувальники Воррена точно мають звернути на нього увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал ручки | Green Anodized Aluminum |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Reverse Tanto |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 12 980 ₴




