
Нож Benchmade"Osborn Axis" Reverse Tanto
18 920 ₴
- В наявності
- Код: 940-1
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | CPM S-90V |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Твердість клинка, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 920 ₴

