Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Вага | 550 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044967443 |
| Артикул | 928119 |
| Габарити в складеному вигляді | 25 × 13 × 13 см |
| Габарити упаковки | 27 × 15 × 15 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Red |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 185×60×85 см |
| Тип | Надувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 216 ₴




