
Спальний мішок Ferrino Colibri/+12°C Blue Left (86099CBB) XL
8 000 ₴
- В наявності
- Код: 7005-XL
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044914126 |
| Артикул | 922921 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній матеріал | Polycotton |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина спальника | 190 см |
| Зовнішній матеріал | Polyester Ripstop |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br /> Гермо-чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | +8°C |
| Мінімальна температура комфорту | +12°C |
| Наповнювач | Polypropylene |
| Розмір | XL |
| Розміри | 190 x 75 см |
| Сезонність | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
| Колір | Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴





