Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 20.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388101266 |
| Артикул | 928276 |
| Вага в упаковці | 20,4 кг |
| Габарити | 620 х 320 х 210 см |
| Габарити упаковки | 72 x 36 x 36 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø12,5 мм |
| Колір | Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 600 ₴











