Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388042 |
| Артикул | 928352 |
| Вага (кг) | 6,2 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 140 x 14 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 80 x 140 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 522 ₴



