Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Вага | 780 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044965012 |
| Артикул | 924399 |
| Габарити в складеному вигляді | 32,5 × 9,5 × 9,5 см |
| Габарити упаковки | 32,5 × 9,5 × 9,5 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Orange |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 200 × 60 × 8 см |
| Тип | Надувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴


