Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вага | 1335 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103796 |
| Артикул | 928792 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed pongee polyester, 100% polyester |
| Габарити упаковки | 39 x 20 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній матеріал | 190T polyester shell, 100% polyester |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +6°C |
| Місткість | Одномісні |
| Наповнювач | 1 x 250 g/m2 polyester fibre, 100% polyester |
| Розміри | 215 х 85 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴





