
Крісло кемпінгове Outwell Tally Lake Grey (470384)
6 499 ₴
- В наявності
- Код: 928767
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388105035 |
| Артикул | 928767 |
| Вага (кг) | 4,6 кг |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Тип | Крісла |
| Габарити упаковки | 23 x 23 x 86 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Grey |
| Комплектація | Крісло Tally Lake<br /> Сумка для перенесення та зберігання<br /> |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження (кг) | 120 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Two-tone, 100% Polyester |
| Розміри | 62 x 65 x 96 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴







