Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388113306 |
| Артикул | 928756 |
| Блискавка | Права |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Red |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -3°C холодною стороною вгору / +11°C теплою стороною вгору |
| Наповнювач | 1400 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 85 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴











