Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388071620 |
| Артикул | 928876 |
| Вага (кг) | 8,4 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 80 x 78 x 8 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Sturdy laminated top |
| Розміри | 80 x 150 x 43/65/70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴



