Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388079022 |
| Артикул | 928861 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 63 x 13 x 95 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Розміри | 63 x 70 x 107/122 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴






