Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388078988 |
| Артикул | 928858 |
| Вага (кг) | 6,2 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 74 x 11 x 100 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Textilene, 3D mesh with quick-dry foam, 100% polyester |
| Розміри | 74 x 75 x 122/136 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴







