
Килимок самонадувний Outwell Self-inflating Mat Dreamcatcher Double 5 cm Green (400001)
4 410 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928847
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110800 |
| Артикул | 928847 |
| Вага | 3,6 кг г |
| Габарити в складеному вигляді | 64 x 21 х 21 см |
| Габарити упаковки | 66 x 23 х 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | верх: 190T 75D, 100% polyester peach, низ: 190T 75D, 100% polyester |
| Розміри | 195 x 120 x 5 см |
| Тип | Самонадувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴






