Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 2400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388111647 |
| Артикул | 928840 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed embossed, 100% polyester |
| Габарити в складеному вигляді | 48 х 20 х 20 см |
| Габарити упаковки | 48 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній матеріал | 190T brushed polyester, 100% polyester |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +2°C |
| Наповнювач | 1750 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 140 х 140 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴








