Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 28.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110190 |
| Артикул | 928826 |
| Вага в упаковці | Намет: 21,14 кг / Дуги: 7,69 кг |
| Габарити | 640 х 380 х 210 см |
| Габарити упаковки | Намет: 75 x 41 x 41 см / Дуги: 72 х 13 х 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø12,5 мм |
| Колір | Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 100 ₴










