Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109668 |
| Артикул | 928818 |
| Вага | Намет: 24,3 кг г |
| Вага в упаковці | Намет: 28,52 кг / Дуги: 20,57 кг |
| Габарити | 560 х 495 х 220 см |
| Габарити упаковки | Намет: 75 х 40 х 40 см / Дуги: 75 х 26 х 15 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Сталеві дуги Ø19 мм |
| Колір | Blue |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 200 ₴











