Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690103305 |
| Артикул | 928915 |
| Габарити | 230 х 120 х 90 см |
| Габарити упаковки | 38 х 16 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Алюмінієва дуга 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Колір | Pesto/Red |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Підлога | 190T Polyester PU |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка на блискавці для перенесення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴











